Philips Evnia 8000 27M2N8500 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 360Hz
Philips Evnia 8000 27M2N8500 - OLED-monitor - gaming - 27" (26.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - hvid
Denne skærm er skabt til hurtig gaming. Opdateringshastigheden på 360 Hz, QD OLED-panel og DisplayHDR TrueBlack 400-certificering gør den til en kombination af høj og førsteklasses billedkvalitet.
  • Product no 1002349211
    Model 27M2N8500/00
    Brand Philips
    Go to brand's website
    EAN 8712581806309
    Weight 13 kg
Produktbeskrivelse Philips Evnia 8000 27M2N8500 - OLED-monitor - QHD - 27" - HDR
Enhedstype OLED-monitor - 27"
Energiklasse Klasse G
Egenskaber USB 3.2 Gen 1 hub
Formatforhold 16:9
Standard opløsning QHD 2560 x 1440 ved 360 Hz
Pixel Pitch 0.2292 mm
Lysstyrke 1000 cd/m²
Kontrastforhold 1500000:1
HDR-kapabel DisplayHDR 400 True Black
Responstid 0,03 ms (grå-til-grå)
Gaming Ja
Farve support 1,07 milliarder farver
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort
Justeringer til display-position Højde, drejbar, tilt
Skærmbelægning Anti-reflekterende, 2H Hard Coating
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Farve Hvid
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 60.93 cm x 27.45 cm x 51.37 cm
Vægt 7.35 kg
Producentgaranti 3 års garanti
Smart Crosshair: Til bedre sigte og mere underholdning
SmartImage-spiltilstand optimeret til spillere
Ægte 10-bit-skærm gengiver jævnere farveforløb i billeder
Krystalklare billeder med Quad HD 2560 x 1440 pixel
DisplayHDR TrueBlack 400 gengiver utrolige skyggedetaljer
QD OLED giver overlegne farver og levende billeder
Dynamisk belysning: Synkroniser belysning på alle enheder.
Vippe-, dreje- og højdejustering for at opnå ideel position til visning
AI-forbedret Ambiglow: Til intensiv underholdning
360 Hz opdateringshastighed: til ultrahurtig og ultraskarp gaming
Bliv klar til spille med op til 360 Hz med en billeddefinition, der giver en WOW-faktor. Klar udfordringerne, og ram målene hurtigere og, ikke mindst, med opsigtsvækkende klarhed: Spil vil fremstå rene og sprøde, mens du suser gennem niveauer og ræser igennem scener.