Panasonic RP-HT030E-S Kabling Hovedtelefoner Sølv
Panasonic RP-HT030E-S - Hovedtelefoner - på øret - kablet - 3,5 mm jackstik - sølv
  • Product no 919943
    Model RPHT030ES
    Brand Panasonic
    EAN 5025232274611
    Weight 0.11 kg
Produktbeskrivelse Panasonic RP-HT030E-S - hovedtelefoner - 3,5 mm jackstik
Produkttype Hovedtelefoner - kablet - 3,5 mm jackstik
Anbefalet brug Transportabel elektronik
Farve Sølv
Hovedtelefonmodeller På øret binaural
Forbindelsesteknologi Kablet
Hovedtelefonteknologi Dynamisk
Lydudgangsmodus Stereo
Lydeffekter XBS
Audiospecifikationer Frekvenssvar 16 - 22000 Hz - Følsomhed 108 dB/mW
Impedans 24 ohm
General
Color Silver
Product Type Headphones - wired - 3.5 mm jack
Recommended Use Portable electronics
Weight 60 g
Audio Output
Connectivity Technology Wired
Diaphragm 30 mm
Frequency Response 16 - 22000 Hz
Headphones Form Factor On-ear
Headphones Technology Dynamic
Impedance 24 Ohm
Magnet Material Neodymium
Sensitivity 108 dB/mW
Sound Effects XBS
Sound Output Mode Stereo
Connections
Connector Type Headphones (mini-phone stereo 3.5 mm)