Panasonic RP-HT030E-S Kabling Hovedtelefoner Sølv
Panasonic RP-HT030E-S - Hovedtelefoner - på øret - kablet - 3,5 mm jackstik - sølv
  • Varenummer 919943
    Model RPHT030ES
    Producent Panasonic
    EAN 5025232274611
    Vægt 0.11 kg
Produktbeskrivelse Panasonic RP-HT030E-S - hovedtelefoner - 3,5 mm jackstik
Produkttype Hovedtelefoner - kablet - 3,5 mm jackstik
Anbefalet brug Transportabel elektronik
Farve Sølv
Hovedtelefonmodeller På øret binaural
Forbindelsesteknologi Kablet
Hovedtelefonteknologi Dynamisk
Lydudgangsmodus Stereo
Lydeffekter XBS
Audiospecifikationer Frekvenssvar 16 - 22000 Hz - Følsomhed 108 dB/mW
Impedans 24 ohm
Generelt
Farve Sølv
Vægt 60 g
Lydudgang
Blænder 30 mm
Forbindelsesteknologi Kablet
Følsomhed 108 dB/mW
Frekvensrespons 16 - 22000 Hz
Hovedtelefonteknologi Dynamisk
Impedans 24 ohm
Lydeffekter XBS
Lydudgangsmodus Stereo
Magnetmateriale Neodym
Tilslutninger
Forbindelsestype Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack)