LG UltraFine 27BQ65UB-B 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
LG UltraFine 27BQ65UB-B - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort
  • Product no 1001110244
    Model 27BQ65UB-B
    Brand LG Electronics
    Go to brand's website
    EAN 8806084178510
    Weight 10 kg
Produktbeskrivelse LG UltraFine 27BQ65UB-B - LED-skærm - 4K - 27" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1439719
Energiklasse Klasse F
Egenskaber KVM-porte, Ethernet netværksadapter, USB PD 90 watt
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz
Pixel Pitch 0.1554 mm
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 1200:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 5 ms (grå-til-grå)
Farve support 1,07 milliarder farver
Farvespektrum 95% DCI-P3