LG UltraFine 27BQ65UB-B 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
LG UltraFine 27BQ65UB-B - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1200:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort
  • Varenummer 1001110244
    Model 27BQ65UB-B
    Producent LG Electronics
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8806084178510
    Vægt 10 kg
Produktbeskrivelse LG UltraFine 27BQ65UB-B - LED-skærm - 4K - 27" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1439719
Energiklasse Klasse F
Egenskaber KVM-porte, Ethernet netværksadapter, USB PD 90 watt
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz
Pixel Pitch 0.1554 mm
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 1200:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 5 ms (grå-til-grå)
Farve support 1,07 milliarder farver
Farvespektrum 95% DCI-P3
Input-stik HDMI, DisplayPort, USB-C
Indbygget Ethernet Ja
Justeringer til display-position Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri
Spænding AC 220-240 V (50/60 Hz)
Farve Sort
Dimensioner (B x D x H) - med stander 61.35 cm x 23.49 cm x 54.57 cm
Vægt 7.9 kg
Miljømæssige standarder TCO Certified Displays 9 EPEAT Bronze
Overensstemmelsesstandarder FCC Klasse B-certificeret, CB, ERP, UL/cUL, TUV-TYPE, TUV-GS
Generelt
Backlight-teknologi LED baglys
Diagonal størrelse 27"
Dimensioner (B x D x H) 61.35 cm x 23.49 cm x 54.57 cm - med stander
Energiklasse Klasse F
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farve Sort
Farvespektrum 95% DCI-P3
Formatforhold 16:9
HDR-format HDR10
Indbygget udstyr KVM-porte, Ethernet netværksadapter
Kontrastforhold 1200:1
Lodret synsvinkel 178
Lysstyrke 300 cd/m²
Paneltype IPS
Pixel Pitch 0.1554 mm
Responstid 5 ms (grå-til-grå)
Skærmbelægning Blændfri
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks
USB-strømlevering 90 watt
Vandret synsvinkel 178
Vægt 7.9 kg
Audio
Type Højtalere - stereo
Udgangseffekt/kanal 3 watt
Forbindelse
Interface HDMI | DisplayPort 1.4 | USB-C med Power Delivery (strøm op til 90 W) | USB 3.0 upstream | 2 x USB 3.0 downstream | Hovedtelefonstik (mini-jackstik) | LAN (RJ-45) | 2 x USB 2.0 downstream
Mekanisk
Drejevinkel 90
Højde justering 150 mm
Tiltvinkel -5/25
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm