EN   DA
Ubiquiti Networks (48)

Find all our Ubiquiti products here

Always amazing deals on all of our Ubiquiti products

Ubiquiti UniFi 6 Lite Trådløs forbindelse Hvid

969,00DKK775,20DKK excl. VAT

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode SFP (mini-GBIC) transceiver modul

169,00DKK135,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Switch 24-porte Gigabit PoE++

4 079,00DKK3 263,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Protect UVC-G4-PRO Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160

4 209,00DKK3 367,20DKK excl. VAT

Ubiquiti Networks POE-48 Strøminjektor Ekstern

109,00DKK87,20DKK excl. VAT

Ubiquiti Unifi Dream Machine Pro

3 379,00DKK2 703,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Switch USW-48-POE Switch 48-porte Gigabit PoE+

6 329,00DKK5 063,20DKK excl. VAT

Ubiquiti Dream Machine Special Edition

4 719,00DKK3 775,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Dobbelt-axial 1m 10GBase-kabel til direkte påsætning

149,00DKK119,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Enterprise 8-porte 2.5 Gigabit PoE+

4 049,00DKK3 239,20DKK excl. VAT

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode SFP (mini-GBIC) transceiver modul

449,00DKK359,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi U6-PRO Trådløs forbindelse Hvid

1 659,00DKK1 327,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Switch USW-16-POE Switch 16-porte Gigabit PoE+

3 449,00DKK2 759,20DKK excl. VAT

Ubiquiti NanoSwitch N-SW Switch 4-porte Gigabit Passive PoE

389,00DKK311,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi UAP-NanoHD Trådløs forbindelse Hvid

1 479,00DKK1 183,20DKK excl. VAT

Ubiquiti PowerBeam ac PBE-5AC-GEN2

989,00DKK791,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Professional Mounting System U-PRO-MP Trådløst adgangspunkt-monteringssæt Sølv

89,00DKK71,20DKK excl. VAT

Ubiquiti Networks POE-48-24W-G Strøminjektor Ekstern Sort

129,00DKK103,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G SFP+ transceiver modul

529,00DKK423,20DKK excl. VAT

Ubiquiti GigaBeam

1 509,00DKK1 207,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP (mini-GBIC) transceiver modul

169,00DKK135,20DKK excl. VAT

Ubiquiti NanoStation M NSM5

689,00DKK551,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Switch USW-24 Switch 24-porte Gigabit

2 249,00DKK1 799,20DKK excl. VAT

Ubiquiti UniFi Dream Machine Trådløs router Desktop

2 769,00DKK2 215,20DKK excl. VAT