Philips 27E1N1800AE 27" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
Philips 27E1N1800AE - 1000 Series - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort
  • Product no 1002298945
    Model 27E1N1800AE/00
    Brand Philips
    Go to brand's website
    EAN 8712581805777
    Weight 5.8 kg
Produktbeskrivelse Philips 27E1N1800AE - 1000 Series - LED-skærm - 4K - 27" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 27"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1946911
Energiklasse Klasse F
Strømforbrug (Til-modus) 26 W
Adaptive-Sync teknologi AMD Adaptive-Sync
Paneltype IPS
Formatforhold 16:9
Standard opløsning 4K 3840 x 2160 ved 60 Hz
Pixel Pitch 0.1554 mm
Lysstyrke 350 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 4 ms (grå-til-grå)
Farve support 1.07 billion colors (8-bit + Hi-FRC)
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort
Justeringer til display-position Tilt, højde
Skærmbelægning Blændfri, 3H Hard Coating, Dis 25 %