LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
LG UltraWide 34BA85QE-B - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
  • Varenummer 1002288293
    Model 34BA85QE-B.AEU
    Producent LG Electronics
    Gå til producentens hjemmeside
    EAN 8806096207321
    Vægt 14 kg
Produktbeskrivelse LG UltraWide 34BA85QE-B - LED-skærm - kurvet - 34" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 34"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2029131
Energiklasse Klasse F
Kurvet skærm Ja
Egenskaber KVM switch, USB 3.0/USB-C hub, 1080p webcam, USB PD 90 watt
Paneltype IPS
Formatforhold 21:9
Standard opløsning WQHD 3440 x 1440 ved 60 Hz
Pixel Pitch 0.2325 mm
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 5 ms
Farve support 1,07 milliarder farver
Farvespektrum 99% sRGB
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Indbygget Ethernet Ja
Lydindgang Mikrofon
Indbygget webcam 1920 x 1080
Justeringer til display-position Højde, drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 81.67 cm x 26.75 cm x 54.35 cm
Vægt 11 kg
Miljømæssige standarder TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR kvalificeret
Overensstemmelsesstandarder UL/cUL
Generelt
Backlight-teknologi LED baglys
Diagonal størrelse 34"
Dimensioner (B x D x H) 81.67 cm x 26.75 cm x 54.35 cm - med stander (højeste position)
Energiklasse Klasse F
Energiklasse (HDR) Klasse G
Farvespektrum 99% sRGB
Formatforhold 21:9
HDR-format HDR10
Indbygget udstyr KVM switch, USB 3.0/USB-C hub, 1080p webcam
Kontrastforhold 1000:1
Kurvet skærm Ja (3800R)
Lysstyrke 300 cd/m²
Paneltype IPS
Pixel Pitch 0.2325 mm
Responstid 5 ms
Skærmbelægning Blændfri
Skærmtype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks
USB-strømlevering 90 watt
Vægt 11 kg
Indbygget webcam
Maks Video Opløsning 1920 x 1080
Lydindgang
Type Mikrofon
Audio
Type Højtalere - stereo
Udgangseffekt/kanal 5 watt
Forbindelse
Interface 2 x HDMI | DisplayPort 1.4 | USB-C (DisplayPort Alt Mode, data, strøm op til 90 W) | 2 x USB 3.0 downstream | Hovedtelefoner (mini-jackstik) | USB 3.0 downstream (Type B) | LAN | 2 x USB 2.0 downstream
Mekanisk
Drejevinkel 90
Højde justering 150 mm
Tiltvinkel -5/+21
VESA-monteringsinterface 100 x 100 mm
Diverse
Egenskaber Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat)
Medfølgende ledninger 1 x HDMI-kabel - 1.8 m | 1 x DisplayPort kabel
Sikkerhedsåbningstype Kensington-sikkerhedsåbning
Effekt
Indgangspænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Strømforbrug (fra-tilstand) 0.3 watt
Strømforbrug HDR (Til-tilstand) 42 kWh/1000 t
Strømforbrug SDR (Til-tilstand) 29 kWh/1000 t
Strømforbrug-sovemodus 0.5 watt
Programmer / Systemkrav
Inkluderet software Dual Controller Software, LG On-Screen Control
Mål og vægt
Mål & vægt (forsendelse)
Bredde ved forsendelse 98.8 cm
Dybde ved forsendelse 20.3 cm
Højde ved forsendelse 48.2 cm
Vægt ved forsendelse 13.7 kg
Bæredygtighedsoplysninger
ENERGY STAR-certificeret Ja
TCO-certificeret TCO Certified Displays 9
Fordybende skærmoplevelse
Den 34" store skærm med 21:9-sideforhold og 3800R-krumning skaber en fordybende skærmoplevelse, der er ideel til multitasking og spil.
Avancerede tilslutningsmuligheder
Ergonomisk design, der kan tilpasses
Standeren har en højdejustering på 150 mm, hældningsvinkler fra -5 til +21 grader og en drejevinkel på 90 grader, hvilket giver en behagelig betragtningsvinkel.