LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
LG UltraWide 34BA85QE-B - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
  • Product no 1002288293
    Model 34BA85QE-B.AEU
    Brand LG Electronics
    Go to brand's website
    EAN 8806096207321
    Weight 14 kg
Produktbeskrivelse LG UltraWide 34BA85QE-B - LED-skærm - kurvet - 34" - HDR
Enhedstype LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 34"
Energimærke QR-kode URL Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2029131
Energiklasse Klasse F
Kurvet skærm Ja
Egenskaber KVM switch, USB 3.0/USB-C hub, 1080p webcam, USB PD 90 watt
Paneltype IPS
Formatforhold 21:9
Standard opløsning WQHD 3440 x 1440 ved 60 Hz
Pixel Pitch 0.2325 mm
Lysstyrke 300 cd/m²
Kontrastforhold 1000:1
HDR-kapabel HDR10
Responstid 5 ms
Farve support 1,07 milliarder farver
Farvespektrum 99% sRGB
Input-stik 2xHDMI, DisplayPort, USB-C
Indbygget Ethernet Ja
Lydindgang Mikrofon
Indbygget webcam 1920 x 1080
Justeringer til display-position Højde, drejbar, tilt
Skærmbelægning Blændfri
Spænding AC 100-240 V (50/60 Hz)
Dimensioner (B x D x H) - med stander (højeste position) 81.67 cm x 26.75 cm x 54.35 cm
Vægt 11 kg
Miljømæssige standarder TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR kvalificeret
Overensstemmelsesstandarder UL/cUL
Fordybende skærmoplevelse
Den 34" store skærm med 21:9-sideforhold og 3800R-krumning skaber en fordybende skærmoplevelse, der er ideel til multitasking og spil.
Avancerede tilslutningsmuligheder
Ergonomisk design, der kan tilpasses
Standeren har en højdejustering på 150 mm, hældningsvinkler fra -5 til +21 grader og en drejevinkel på 90 grader, hvilket giver en behagelig betragtningsvinkel.